Wizyta kontrolna w Poradni Mukowiscydozy

Jesteśmy właśnie po wizycie kontrolnej w Poradni Mukowiscydozy w Karpaczu, pogoda Nas troszkę zaskoczyła , spadło dość dużo śniegu ,z czego Kuba miał dużą frajdę .:)

Kuba miał robione testy na alergię , ponieważ od półtora miesiąca męczymy się z katarem i sporadycznym kaszlem. Na szczęście nie ma żadnych alergii , ale czeka Nas wizyta u laryngologa i podawanie przez 3 tygodnie sterydu do noska .

Kuba od jakiegoś czasu zmaga się z bólem brzucha najczęściej w trakcie i po posiłku , winą może być za duża podaż enzymów trzustkowych ,bądź za duża ilość mleczka Milupa Cystilak (które jest przeznaczone dla dzieci z Mukowiscydozą).Waga niestety od ostatniej wizyty w poradni spadła o 0,5 kg ,w przypadku Kuby to dość dużo . Pani Doktor pobrała również wymaz, na który musimy czekać ok tygodnia .

——————————————————————–

Zostało zaledwie kilka dni na rozliczenie podatku , jeżeli są w wśród Was osoby które się jeszcze nie rozliczyły , to pamiętajcie proszę o  1% dla Kubusia  Nr KRS 00000 64 892 z dopiskiem „na leczenie Jakuba Marciniaka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *